ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA Dokumenty Nasza kadra Oferta i cennik

Nasza kadra

Iwona Bekisz

Dyrektor Społecznego Przedszkola STO i Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

- Janusz Korczak

Moim celem i misją jest tworzenie naszego Przedszkola jako miejsca, w którym dzieci czują się bezpieczne i  szczęśliwe         a zdobywanie wiedzy o świecie jest przyjemnością i fantastyczną przygodą. Wraz z całą kadrą dokładam wszelkich starań, aby odkrywać  dziecięce potencjały i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszym wychowankom.

Dbam o to, by w Przedszkolu panowała  atmosfera szacunku, wzajemnej życzliwości  i akceptacji. Każdy jest dla mnie ważny    i potrzebny. Uwielbiam patrzeć w radosne i pełne ufności oczy „moich” dzieci. Kiedy widzę uśmiech dziecka , wiem, że dla tych chwil warto żyć.

Agnieszka Szymkowiak

Zastępca Dyrektora

Wychowawczyni grupy 0

Joanna Walewska

Wychowawczyni grupy I

Anita Rodak

Zajęcia umuzykalniające

absolwentka WSP ZNP w Warszawie - studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku edukacja muzyczna.

Wielosetletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zakresu edukacji muzycznej: zajęcia umuzykalniające, prowadzenie chóru,  nauka gry na pianinie i flecie.

Zainteresowania: muzyka, film, sport, gra na instrumentach (gitara, flet, fortepian)

Ewa Wróblewska

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie (studia magisterskie na kierunku: edukacja wczesnoszkolna)  oraz Studium Nauczycielskiego w Warszawie o specjalności wychowanie przedszkolne.

Ukończony I i II stopień Kursu Kinezjologii Edukacyjnej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Ulubiona forma odpoczynku: spacery, jazda na rowerze, chwila z książką.

Motto w pracy: ” Ruch i zabawa to klucz do dobrego uczenia się”.

Ewa Turowska

Język angielski

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Posiadam wykształcenie z dziedziny nauczania języka angielskiego oraz kulturoznawstwa amerykańskiego. Język angielski od zawsze był mi bliski i dlatego też to on właśnie wytyczył szlaki mojej drogi zawodowej. Swoją pasję staram się zaszczepić uczniom, ukazując im możliwości jakie niesie znajomość języka angielskiego. Stale staram się również rozwijać swoje umiejętności i podnosić

kwalifikacje zawodowe czego efektem jest ukończenie m.in. studiów podyplomowych na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Prywatnie jestem miłośniczką wycieczek rowerowych i spacerów oraz chwil z dobrą książką. Bardzo cenię sobie szczerość, życzliwość oraz dobry humor

Małgorzata Mirkowska-Grabowska

Zajęcia plastyczne i techniczne

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Skończyłam również Podyplomowe Studium Pedagogiczne   oraz Podyplomowe Studia Etyki i Filozofii.

Rodzinnie, zawodowo i artystycznie związana jestem                   z Legionowem. Od 2000 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą jako instruktor zajęć plastycznych, m.in współpracując                       z legionowskim MOK-iem.

Prowadzę warsztaty w ramach projektu art - terapii                    w gabinetach terapeutycznych "In Praxis".

Oprócz działalności pedagogicznej zajmuję się malowaniem, realizując najczęściej prace                 na indywidualne zamówienia.

Mam na swoim koncie malarskie wystawy indywidualne          pt.: „Kreacja serca" (2004), „Koty" (2007), „Przestrzeń wewnętrzna”(2010) oraz wystawę zbiorową w Galerii Ratusz : „Taki pejzaż, Mazowsze”(2011)i „Kłębuszki tęczy” (2012)”, „Legionowskie pracownie” (2013 r.) Brałam też udział w kilku wystawach zbiorowych związanych z działalnością legionowskiej biblioteki.

Maria Siemińska Zajęcia opiekuńcze