• 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku gramy ramię w ramię z L.O. im. M. Konopnickiej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony sztabu

gdzie publikowane będą szczegóły dotyczące finału.

• Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu. Każdy dzień Nowego 2017 Roku niech niesie pomyślność, nadzieję i szczęście.

Dyrekcja Przedszkola, Zarząd SKT nr 132 STO

• Przedświąteczne gotowanie

Kącik kulinarny

W naszym przedszkolnym kąciku kulinarnym dzieci wykonały pyszną sałatkę jarzynową. Sałatki spróbowały dzieci wraz z rodzicami na naszej wspólnej wigilii. Fotorelacja z tego wydarzenia w albumie.

• Pierniczkowy kącik kulinarny

W naszym przedszkolnym kąciku kulinarnym z okazji zbliżających się świąt zagościły pierniki. Zapraszamy do galerii, gdzie zamieszczono fotografie naszych dzieł.

Piknik

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny, który odbędzie się 23.09.2016 roku w godzinach 17 00-1900

w Społecznej  Szkole Podstawowej nr 35  przy ul. Targowej 22 w Legionowie.

W tym dniu prosimy o odbiór dzieci do godziny 1700.

Tradycja jest ze każdy przynosi cos pysznego na wspólny stół.

Zapraszamy Państwa  razem z dziećmi na piknik  do naszej szkoły .

Adaptacja

Serdecznie zapraszamy   WSZYSTKIE DZIECI

na zajęcia adaptacyjne do naszego Społecznego Przedszkola

w dniach 29-31 sierpnia 2016r. w godz. 10.00 - 13.00.

• Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5 - 6 lat do udziału w procesie rekrutacji do Społecznego Przedszkola STO w Stanisławowie Drugim na rok szkolny 2016/2017.

W tym roku szkolnym będą funkcjonować 2 oddziały przedszkolne: I grupa – dzieci 3-4 letnie, grupa II – dzieci 5-6 letnie.

Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego z językiem angielskim oraz proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych: rytmika, gimnastyka korekcyjna, logopedia,  plastyka, zajęcia wspomagające rozwój dziecka i opiekę pedagoga.

• ROK SZKOLNY 2015/2016

• Legionowo w miniaturze

Dziekujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili !!!

smiley

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców ze swoimi Pociechami do Strefy Przedszkolaka odbywającej się w ramach wydarzenia "Legionowo w miniaturze". Gorąco zapraszamy do odwiedzenia stanowiska naszego przedszkola. Przez cały dzień wiele atrakcji dla najmłodszych. Dobra zabawa gwarantowana!

Kiedy? 5 czerwca 2016

Gdzie? Plac przy Arenie Legionowo

O której? Nasz stanowisko dostępne będzie od godziny 11:00

• Dzień Mamy i Taty

Dnia 30.05 obchodzilismy w naszym przedszkolu wyjątkowe święto.

Z tej okazji Nasze Przedszkolaki przygotowały niespodzianki dla swoich Rodziców.

Z uśmiechem na twarzy zaprezentowały przygotowane wiersze oraz wesołe piosenki.

Na zakończenie wręczyły swoim Rodzicom wyjątkowe laurki przygotowane własnoręcznie.

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Na dzieci czekało wiele atrakcji,

między innymi malowanie twarzy i szalone tańce na świeżym powietrzu.

Wszyscy świetnie się bawili i wspominali mile spędzony czas przez resztę dnia:))

• Z okazji Dnia Dziecka rodzice przygotowali dla naszych przedszkolaków wesołą niespodziankę. Wcielili się w bohaterów utworu Juliana Tuwima, pt. " Rzepka".

Dzieci z trudem rozpoznały swoich rodziców w zabawnych kostiumach.

Wszyscy, zarówno rodzice jak i przedszkolaki, świetnie się bawilismiley

• "Po co jest mama"

Po to jest Mama, aby mnie wzięła na kolana.

By pogładzila po głowie, podarowała opowieść.

A ja rosnę przy Mamie wczoraj, dzisiaj i jutro.

Aby jej nigdy w życiu nie było pusto i smutno.

Wszystkim Mamom życzymy wytrwałości i zdrowia.

Dyrekcja oraz Nauczyciele.

Dzień Mamy i Taty

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 31.05 O GODZ. 15.00.

PRZEDSZKOLAKI, DYREKCJA ORAZ NAUCZYCIELE

• Zajęcia kulinarne- owocowy koktajl

Dnia 19.05 w Społecznym Przedszkolu odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci wspólnie z nauczycielami wykonały owocowy koktajl, ze smacznych i zdrowych owoców. Dowiedziały się również jak należy korzystać z blendera i jak bezpiecznie go używać.

• Wizyta w Bibliotece Miejskiej

Nasi Odkrywcy ze Społecznego Przedszkola Sto wzieli udzial w konkursie plastycznym "Leśne głupki". Konkurs miał na celu przede wszystkim sprawić, aby nasze dzieci dobrze się bawiły oraz wsparcie działalności plastycznej i umożliwienie zaprezentowania talentów. Za zdobycie I miejsca zostaliśmy zaproszeni do Biblioteki Miejskiej po odebranie nagrody oraz obejrzenie spektaklu. Ten dzień zapamietamy na długi czas.

Drodzy rodzice!!!

Informujemy, iż dnia 06.05.2016r. zostały ogłoszone wyniki Wewnątrzprzedszkolnego Konkursu Plastycznego. Nasi uczestnicy, Odkrywcy zajęli I miejsce. Jest to ogromne wyróżnienie i osiągnięcie naszych dzieciaków. Laureaci otrzymali bardzo ciekawą nagrodę- dyplom oraz książkę i zostaliśmy zaproszeni na spektakl do Biblioteki Miejskiej. Serdecznie gratulujemy wygranej- nauczyciele grup oraz dyrekcja.smiley

• Zajęcia kulinarne

Dnia 25.04 w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci razem z nauczycielkami zrobiły zdrowy sok z warzyw i owoców. Przedszkolaki samodzielnie przygotowały składniki do wyciskania soku. Bardzo dokładnie umyły i sprawdziły czy nadają sie do wykorzystania. Następnie pomagały pani nauczycielce wkładać warzywa i owoce do sokowirówki, zapoznały się również z jej działaniem i bezpiecznym użytkowaniem.

Po ciężkiej pracy dzieci wypiły swój pyszny i wartościowy sok, oczywiście były też dokładki :)